تلگرام

click_view

تبلیغات در کانال های تلگرام

موبودید تبلیغات شما رابه ۲ صورت کلیکی و بازدیدی در کانال های تلگرام نمایش می دهد. شما میتوانید تبلیغ خود را به گونه‌ای طراحی کنید که کاربران پس از کلیک بر روی تبلیغ شما به وبسایتتان یا به کانال تلگرامتان هدایت شوند یا با شماره‌ی تلفنی که مد نظر شماست، تماس بگیرند. همچنین می‌توانید کاربر را به طور مستقیم به صفحه‌ی اینستاگرام خود، صفحه‌ی برنامه‌ی خود در کافه‌بازار یا اپ‌استور، آگهی خود در دیوار، آلبوم موسیقی خود در بیپ‌تونز و مانند آن هدایت کنید.

  • جلوگیری از کلیکهای تکراری و تقلبی
  • آمار تبلیغات به صورت لحظه به لحظه
  • درج تبلیغات به صورت هدفمند و دسته بندی شده

تبلیغات کلیکی در تلگرام

در این روش از تبلیغات در تلگرام، شما بر اساس بودجۀ تعیینی خودتان تبلیغ می‌کنید. یعنی تعداد کلیک‌های انجام شده بر روی لینک تبلیغ تلگرام‌تان محاسبه شده و هزینۀ آن از حساب کاربری‌تان کم می‌شود.

view

تبلیغات بازدیدی و موضوعی تلگرام

با تبلیغات بازدیدی و موضوعی دیدوگرام، می‌توانید تبلیغات تلگرام خود را با هزینه‌ای معقول تنها در کانال‌هایی به نمایش بگذارید که از لحاظ موضوعی با فعالیت شما مرتبط هستند.

تبلیغات تلگرام در کانال‌های پربازدید

کانال‌های پربازدید تلگرام، محلی عالی جهت برندسازی و به دست آوردن مشتریان جدید هستند. دیدوگرام به شما کمک می‌کند تا تبلیغات خود را با تعرفه‌ای مناسب در پربازدیدترین کانال‌های تلگرام به نمایش بگذارید..

member (1)

افزایش اعضای کانال تلگرام

کانال‌های پربازدید تلگرام، محلی عالی جهت برندسازی و به دست آوردن مشتریان جدید هستند. دیدوگرام به شما کمک می‌کند تا تبلیغات خود را با تعرفه‌ای مناسب در پربازدیدترین کانال‌های تلگرام به نمایش بگذارید.
طراحی سایت