آیا می دانید؟

تبلیغات در اینستاگرام امروزه یکی از پربازده‌ترین روش تبلیغات اینترنتی محسوب می‌شود. اینستاگرام برای برندها اهمیت بیشتری دارد؛ چراکه طبق آمار بیش از 15 میلیون ایرانی در این برنامه حساب کاربری دارند و درصد بیشتری از افراد، برندهای محبوبشان را از طریق این شبکه دنبال می‌کنند. با توجه به بازدهی بسیار زیاد تبلیغات اینستاگرام ، ما شما را کمک خواهیم کرد تا تبلیغات پربازده و هدفمندی را در این بستر قدرتمند تجربه کنید.

تبلیغات در صفحات پربازدید اینستاگرام

مسلماً افزایش فالوور اینستاگرام علاوه بر افزایش درآمد، به دیده شدن برند تجاری‌تان نیز کمک می‌کند، اما افزایش فالوور چگونه صورت می‌گیرد؟ دیدوگرام می‌تواند با استفاده از راهکارهای تبلیغاتی پیشرفته و نمایش گسترده شما در تبلیغات در اینستاگرام، فالوورهایی فعال و علاقمند به حوزه فعالیت‌تان را به سمت شما روانه کند.
اطلاعات بیشتر
Bantio_1-of-4

تبلیغات بازدیدی اینستاگرام

در این نوع تبلیغ، کلیپ 60 ثانیه‌ای شما همراه با متن، با بیشترین اثر و الهام‌بخشی در پیج‌های محبوب و پربیننده نمایش داده می‌شود. در تبلیغات ویدیویی، معیار ما دیده‌شدن کامل ویدئو است و تعرفه تبلیغات براساس تعداد بازدیدها محاسبه می‌شود..
اطلاعات بیشتر

تبلیغات ساعتی اینستاگرام

در این شیوه، آگهی شما (عکس یا ویدئو) همراه با متن آن، در پیج‌های منتخب و پربیننده نمایش داده می شود. تعرفه تبلیغات به‌صورت ساعتی محاسبه می شود که برای سهولت در انتخاب و اثربخشی بیشتر، پکیج‌های مختلفی ارائه شده است.
اطلاعات بیشتر
official

تبلیغات در صفحات افراد مشهور و اینفلوئنسر ها

دوست دارید تبلیغ شرکت، محصول یا وب‌سایت خود را در صفحات اینستاگرام افراد مشهور ببینید؟ آیا دوست دارید یک شَبه، رَه صد ساله را طی کنید؟ دیدوگرام می تواند پل ارتباطی بین شما و شخصیت‌های محبوبتان باشد. شاید بتوان گفت این روش، بهترین نوع تبلیغات در اینستاگرام است.

مزایای تبلیغ در اینستاگرام از طریق پیکارد

استارت بسیار قویی

ارزان ترین قیمت

پشتیبانی 24 ساعته

بزرگترین جامعه کاربری

کاربران حرفه ای

طراحی سایت