قوانین و مقررات

1 – داشتن سن قانوی برای استفاده از خدمات سایت ما اجبار می باشد و اگر شما زیر سن قانونی هستید حق استفاده از خدمات سایت ما را ندارید.

2- هرگونه کپی برداری از خدمات و برنامه های ما پیگرد قانونی خواهد داشت و حق کپی بطور کامل برای ما محفوظ می باشد بنابراین حق هرگونه کپی برداری از همه موارد سایت ما غیر قانونی می باشد.

3-شما به عنوان مشتری متعهد می شوید که از خدمات ارائه شده توسط پیکارد در هیچ مورد غیر قانونی استفاده ننمایید .

4-هرگونه تغییر غیر منتظره در خدمات اینستاگرام به کشور ایران و قوانین کشور ایران در مورد اینستاگرام ،که منجر به قطع سرویس های ارتباطی شود متوجه ما نخواهد بود .

5- توجه داشته باشید هرگونه واریز وجه به غیر از حساب ها و کارت های درج شده در سایت بنام محمد اشکریز قره آغاج و یا پرداخت آنلاین سایت (پیکارد ) peekard.com با دستگاه pos مستقر در شرکت غیر قابل قبول می باشد .

6- پشتیبانی در ساعت و روز های غیر اداری از طریق تلگرام به نشانی ( آیدی تلگرام ) _peekard_ و یا شماره موبایل 09387851792 می باشد و فقط تا ساعت 20 پاسخگو می باشد .

7- در ساعت و روز های تعطیل نحوه ارائه خدمات با تاخیر چند ساعته همراه می باشد .

8- هرگونه ریزش در تبلیغات افزایش فالور ایرانی و تبلیغات ساعتی بعد از تحویل سفارش به عهده خریدار می باشد .

9- هرگونه فعالیت خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران و یا قوانین اینستاگرام که موجب بسته شدن پیج خریداری شده شما گردد . پیکارد در قبال آن هیچ گونه مسئولیتی ندارد .

10-در سرویس فروش پیج اینستاگرام امکان تاخیر در ارسال پیج مورد نظر بدلیل اختلالات سروی اینستاگرام یا ایمیل و.... وجود دارد و به عهده شرکت نبوده و باید منتظر باشید .

11- حتما در زمان های تاخیر صبور باشید و منتظر انجام سفارش ها باشید.

12- در زمان پشتیبانی لطفا با احترام با همکاران ما صحبت کرده و وقت شناس بوده در غیر اینصورت سفارش شما کنسل و هزینه عودت داده نمی شود.

13- زمان شروع تبلیغ در سرویس افزایش فالور تضمینی 24 تا 72 ساعت بعد از خرید و ارسال عکس + نام کاربری پیج + متن می باشد .

14- زمان شروع تبلیغ در سرویس تبلیغات ساعتی در روز های غیر تعطیل 24 ساعت بعد از خرید می باشد و روز های تعطیل 48 ساعت بعد از خرید می باشد .

15- تلفن های شرکت به شرح زیر می باشد و هیچ شماره ای غیر از شماره های اعلامی معتبر نمی باشد : 02188997134

16- در زمان خرید سرویس تبلیغاتی ساعتی یا افزایش فالور تضمینی حق تغییر اسم یا محتوا را نداشته در غیر اینصورت سفارش کنسل و هزینه عودت داده نمی شود .

17-در صورت صلاح دید کارشناسان شرکت پیکارد و بعد از اعلام از طریق تلفنی - تلگرام و یا ...حق هرگونه پست گذاشتن در پیج مورد نظر در زمان تبلیغات را ندارید .

18- توجه داشته باشید در زمان تبلیغات از زمانی که خرید می کنید تا زمان اتمام سفارش هر ورودی فالوری که دریافت کنید از طرف ما بود هیچگونه عذر بهانه ای پذیرفته نیست .

19- توجه داشته باشید در زمان تبلیغات اعلام هرگونه توقف تبلیغ از شما به هیچ وجه پذیرفته نیست .

20- در سرویس افزایش فالور تضمینی و تبلیغات ساعتی حق کنسل کردن تبلیغ را نداشته هیچ هزینه ای عودت داده نمی شود .

21- وب سایت پیکارد فقط مطالبی که در سایت درج می کند را تضمین می کند .

22-این قوانین برای افرادی که به صورت کارت به کارت هم خرید می کنند صدق می کند و نخواندن این قوانین سلب مسئولیت از خریدار نمی کند وتمام مشتریان موظف به خواندن و اجرا این قوانین را دارند .

23- این قوانین در صورت لزوم بروز شده و به صورت ایمیل بعد از آپدیت برای همه مشتریان ارسال می شود .

24- شما به عنوان مشتری متعهد میشوید تمام قوانین فوق را قبول نموده اید،در صورت موافق نبودن با بندی از قوانین ما حق استفاده از خدمات ما را ندارید.ید.را ندارید.

طراحی سایت